Výhercovia

1.12. Gratulujeme výhercom!

Lenka Veselá, Kúty
Dana Kustrová, Liptovský Mikuláš
Karin Stránska, Liptovské Sliače
Ladislav Kepšta, Dolný Kubín
Jozef Joňák, Novoť
Martina Vozáriková, Nové Zámky
Marian Andráško, Veľký Krtíš
Lucia Balintová, Kuzmice
Zuzana Šupálková, Skalica
Miroslava Píšová, Bratislava

2.12. Gratulujeme výhercom!

Regina Mahutova, Zalesie
Kristína Poláková, Borský Mikuláš
Lucia Gajdošíková, Dolná Súča

3.12. Gratulujeme výhercom!

Anna Machovčiaková, Podvysoká
Pavol Krištofík, Kátov

4.12. Gratulujeme výhercom!

Katarina Kleinová, Bratislava
Miroslava Schönborg, Kráľová pri Senci
Petra Mihalovičová, Nitra

5.12. Gratulujeme výhercom!  

Maros Dornik, Liptovská Štiavnica
Lívia Chabadová, Zvolen
Daniela Brodyová, Krčava
Vasiľ Jacečko, Medzilaborce
Simona Mikulasovicova, Bratislava

6.12. Gratulujeme výhercovi!  

Jakub Dvorský, Dolné Srnie

7.12. Gratulujeme výherkyni!  

Alžbetka Kučeráková, Dubie

8.12. Gratulujeme výhercom!

Dominika Kukučová, Nemšová
Zuzana Kmetova, Bratislava
Mária Bajusová, Sady nad Torysou

9.12. Gratulujeme výherkyni!  

Emília Bridová, Brezolupy

10.12. Gratulujeme výhercom!

Petra Kracalikova, Bratislava
Miloš Kaliský, Banská Bystrica
Karolína Meľuchová, Spišské Podhradie

11.12. Gratulujeme výherkyni!

Janka Rapošová, Košice 

12.12. Gratulujeme výhercom!

Barbora Belobradová, Strelenka
Antónia Grófová, Žilina
Marek Mesina, Prievidza
Zuzana Pastorková, Púchov
Daniel Gogola, Hlohovec

13.12. Gratulujeme výhercovi! 

Matej Macko, Humenné

14.12. Gratulujeme výherkyni! 

Anna Poživil, Humenné

15.12. Gratulujeme výhercom!

Peter Fajnor, Dunajská Lužná
Paulina Peková, Košická Polianka
Mária Meďašová, Košice

16.12. Gratulujeme výhercom!

Zlatica Kondéová, Pohranice
Ladislav Pitel, Stred
Peter Kováč, Levice
Eliška Gaňová, Bytča
Igor Sabol, Sečovce

17.12. Gratulujeme výherkyni! 

Jaroslava Valachova, Humenné

18.12. Gratulujeme výhercom!

Daniela Sokolová, Horné Srnie
Eva Šalatová, Poprad
Peter Major, Tvrdošovce

19.12. Gratulujeme výhercom!  

Radko Nevařil, Bratislava
Zuzana Sabova, Košice
Saleh Haidar, Košice
Karina Kamencova, Veľký Folkmar
Gabriela Mikusova, Nitra
Michal Kovács, Kráľ. Chlmec

20.12. Gratulujeme výherkyni!   

Jana Kobzová, Mojmírovce

21.12. Gratulujeme výhercom! 

Lucia Uhrinová, Žiar nad Hronom
Slavka Svihorikova, Bab
Martin Urbánek, Skalité

22.12. Gratulujeme výherkyni!   

Ľudmila Vargová, Banská Bystrica

23.12. Gratulujeme výherkyni!   

Anna Polláková, Banská Bystrica

24.12. Gratulujeme výhercovi! 

Ladislav Repta, Čechynce